Białystok Białystok Koordynator
Białystok - Monika Chańko (665 695 224)

Witam, w związku z tym, iż tak późno drużyny w Białymstoku zaczęły zgłaszać swój udział w turnieju rozpoczęcie zostaje przełożone na 28.04 (sobota).

Ważna informacja dla kategorii U-13!
 

czytaj dalej »

Trenerzy i Rodzice za trzy tygodnie konczy sie czas zapisów na tegoroczny turniej..... W tym roku gramy tylko w soboty i zaczynamy od 7-8 kwiecień :)

 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Białostockich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finał Ogólnopolski.

czytaj dalej »

Turniej Barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca. 

czytaj dalej »

Bardzo prosze wszystkich trenerów o uzupełnienie i doniesienie brakujacych dokumentów. Na doniesienie dokumentów czekam do niedzieli. 

czytaj dalej »

Przypominam, ze z maluszkami widzimy się w ten weekend po raz ostatni.... Dyplomy i medale już czekają na naszych najmłodszych :)

czytaj dalej »

Trenerzy,

z racji tego , iż w najbliższą sobotę dużo drużyn gra ligę , mecze kategorii U-9 zostaną rozegrane od godziny 13.00 a kategoria U-13 od godziny 16.00

czytaj dalej »

Sobota 27.05.2017 Kategoria U-9

mecze

Brazylia - Portugalia
Brazylia - Urugwaj
Brazylia - Hiszpania
Brazylia - Francja


zostały przesunięte na następny tydzień. Bardzo proszę jeszcze raz o sprawdzenie terminarza na stronie

czytaj dalej »

Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać mecze kategorii u-11 z najbliższej niedzieli. Wszystkie mecze zostaną rozegrane 4.06 . Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY