Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

Mamy świetną informację dla wszystkich sympatyków piłki nożnej w wydaniu najmłodszych. Tegoroczna edycja naszych Mini Mistrzostw odbędzie się na jesień, przybliżony termin to pierwszy weekend września. Zapraszamy do zapisów, potwierdzania krajów oraz do wspólnej dobrej zabawy. 

 

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do VIII już edycji Mini Mistrzostw które goszczą w Wałbrzychu (ogólnopolska edycja jest trzynastą). W tym roku Finał Finałów po raz szósty w naszym mieście - jest więc o co grać ! Poniżej wszystkie informacje, jakie powinniście znać zgłaszając drużynę do naszych rozgrywek.

czytaj dalej »

Wałbrzych w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Tomaszem Durajczykiem.

 

 

 

czytaj dalej »

Wszystkie rozstrzygnięcia w tegorocznej edycji już znamy.  Awans do Wielkiego Finału Finałów uzyskało pięć drużyn: zwycięzcy kategorii U9, U11, U13 oraz dwa zespoły z tzw. "dzikimi kartami" (U9 Argentyna, U11 Hiszpania).

czytaj dalej »

Przedstawiamy harmonogram meczów na finał miejski wszystkich kategorii wiekowych. Gramy w sobotę 8 czerwca, pierwsze spotkania już od godziny 8:00.

czytaj dalej »

Ostatni turniej eliminacyjny przed nami. W sobotę 1 czerwca startujemy od samego rana, poniżej pełen harmonogram meczów dla trzech kategorii wiekowych (U7, U9 i U11).

czytaj dalej »

Kolejny turniej przed nami, tym razem gramy w niedzielę - 26 maja. Standardowo trzy kategorie wiekowe (U7, U9 i U11), poniżej harmonogram meczów. [AKTUALIZACJA 23.05, 21:25]

czytaj dalej »

Pomimo chwilowego ochłodzenia, najbliższy tydzień planujemy rozegrać 4 turniej naszych wałbrzyskich eliminacji. Poniżej przedstawiamy harmonogram meczów na sobotę 18 maja (U7, U9 i U11).

czytaj dalej »

Trzeci turniej przed nami, w sobotę 11 maja gramy w trzech kategoriach (U7, U9 i U11). Poniżej przedstawiamy harmonogram gier.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY