Wróciliśmy! Pamiętacie tegorocznych zwycięzców w losowaniu podczas Finału Finałów? Nigeria U-11 Gdynia czyli UKS 1 Reda oraz Włochy U-11 Szczecin czyli Akademia Mistrzów Futbolu ze Szczecina! Te właśnie te zespoły pojechały na mecz do Dortmundu i mamy nadzieję, że świetnie się bawiły!

czytaj dalej »

Powoli kończymy zmagania uczestników Ligi Jesiennej 2015. W niedzielę poznaliśmy najlepsze zespoły z grup U-11 i U-13 w Warszawie; tydzień wcześniej mogliśmy śledzić finały Wrocławia, gdzie poznaliśmy zwycięzców kategorii U-9 i U-11. Czekamy już tylko na rozstrzygnięcie grupy U-9 w Warszawie.

czytaj dalej »

Są już znane terminy kolejnej, dziewiątej już edycji Deichmann Minimistrzostw! Rozpoczynamy już 16 kwietnia i gramy do 26 czerwca! Zapisy rozpoczynamy jak zwykle w styczniu! Jak co roku czekają nas nowości!

czytaj dalej »

W ostatni weekend czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny. Także w ostatni weekend czerwca 64 najlepsze drużyny biorące udział w tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostw 2015 przyjechały do Wałbrzycha by stanąć do rywalizacji o tytuł Minimistrzów i wyjazd na mecz Bayernu Monachium.

czytaj dalej »

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem gier!

czytaj dalej »

Tylko kilka dni zostało już do Finału Finałów Deichmann Minimistrzostwa 2015. W tym roku zawitamy do Wałbrzycha. Spotkamy się na obiektach Wałbrzyskiego Centrum Sportu Aqua Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w dniach 26-28 czerwca. Poniżej podstawowy harmonogram imprezy!

czytaj dalej »

Lista zwycięzców Finałów Miejskich. Gratulujemy!!!

Do zobaczenia w Wałbrzychu :)

czytaj dalej »

Nieuchronnie i wielkimi krokami zbliżamy się do końca tegorocznych zmagań. Już w weekend 13-14 czerwca rozegramy Finały Eliminacji Miejskich Deichmann Minimistrzostw 2015! Ich triumfatorów zobaczmy podczas ogólnopolskiego finału, który w tym roku zagości w Wałbrzychu!

czytaj dalej »

Pierwszy czerwca jest dla nas dniem wyjątkowym. Właśnie tego dnia najmłodsi obchodzą swoje wspaniałe święto!

czytaj dalej »

Drugie nowe miasto, którego pierwszoroczny udział w turnieju opisujemy to JELENIA GÓRA! :)

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY