Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Łódź w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynator rozgrywek - Mgdaleną Wańdoch.

czytaj dalej »

W tym roku kolejny raz drużyny występujące w turnieju zostały podzielone na grupy wg klucza siowego. Ma to swoje odzwierciedlenie w rozstawieniu w drabince play off. Drużyny zostaną ustawione w drabince wg schematu.

czytaj dalej »

12 edycja turneju Deichmann Minimistrzostwa powoli dobiega końca. Już w niedzielę pożegnamy się z naszymi najmłodszymi uczestnikami.

czytaj dalej »

Już w przyszym tygodniu tj. 9.06.2019 odbędą się finały miejskie dla kategorii U11. W tym roku kolejny raz drużyny uczestniczące w turnieju zostały podzielone na grupy wg klucza siłowego.

czytaj dalej »

W związku z nieobecnością dwóch drużyn (Chie i Nigeria), które zostało zgłoszone już po umieszczeniu grafiku na stronie, oraz kilku innym niedogodonościom, informuję, że poprawiony harmonogram dla tej kategorii wiekowej pojawi się na stronie najszybciej jak to będzie możliwe.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo,

do startu turnieju zostało trochę ponad 30 minut. Cały czas monitorujemy sprawę. Wg prognoz do godziny 8 ma się już rozpogodzić.

czytaj dalej »

Z przyczyn niezależnych, istnieje ryzyko, że harmonogramy na najbliższy weekend pojawią się na stronie dopiero jutro.

czytaj dalej »

Na stronie jest już umieszczony harmonogram na kolejny weekend. Ponieważ pojawiają się pytanie o wyniki najmłodszej kategorii wiekowej, informuję, że w tej kat. nie będą prowadzone żadne klasyfikacje, a co za tym idzie, nie będą publikowane wyniki. O takim rozwiązaniu trenerzy byli informowani przy zapisach. Zależy nam aby dzieciaki jak najdłużej czerpały radość z gry, bez wywierania zbędnej presji na osiągane rezultaty.

czytaj dalej »

Za nami pierwszy weekend, który poza sportowymi emocjami, przyniósł również kilka zmian. Na wyraźną prośbę trenerów, drużyny Irlandii i Saint Kitts i Nevis z kat.U9 oraz Hiszpanii i Szwajcarii z U11, zostały przeniesione do innych grup. W związku z tym, mecze rozegrane przez te drużyny w ten weekend będą miały status towarzyskich, a gole w nich zdobyte nie będą zaliczane do ogólnej klasyfikacji strzelców.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY