Poznań Poznań Koordynator
Kamil Illewicz (609896848)

Poznań tej wiosny po 4 latach przerwy będzie gościł rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W edycji roku 2019 czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2006-2013. 

czytaj dalej »

W dniach 26-28 czerwca przeprowadzony został w Wałbrzychu Ogólnopolski Finał Finałów Deichmann Minimistrzostw 2015. Swoje umiejętności zaprezentowały 64 najlepsze drużyny z całej Polski walczące o końcowe zwycięstwo i wyjazd na mecz Bayernu Monachium! Zobaczmy jak poradziły sobie zespoły rozgrywające Eliminacje w Poznaniu i Lesznie! Reprezentowały nas Brazylia w kategorii U-9 i Serbia w kategorii U-11.

czytaj dalej »

W ten weekendi kończymy rozgrywki fazy grupowej Deichmann Minimistrzostw 2015 rozgrywane w Poznaniu i Lesznie. Potem czekają nas Finały miejskie, które rozegramy w Lesznie. Zobaczmy z jakich miejsc przystąpią do nich poszczególne zespoły!

czytaj dalej »

Nabliższa niedziela jest ostatnim dniem rozgrywek w Poznaniu.

czytaj dalej »

Większość drużyn ma już rozegrane conajmniej połowę meczów. Poniżej przedstawiamy plan na końcówkę rozgrywek.

 

czytaj dalej »

W weekend rusza pierwsza runda rozgrywek!  Zapowiada się duża porcja dobrego Footballu oraz świetnej zabawy w Poznaniu!

 

Mecze zaczynamy już w niedzielę!  Zapraszam wszystkie potwierdzone drużyny na orlik przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 27!

 

 

czytaj dalej »

Szybko i nieuchronnie zbliża się dzień 27 marca wyznaczający termin zakończenia zapisów do tegorocznej edycji Minimistrzostw. Wciąż niezdecydowanych zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z koordynatorem w swoim mieście. Trenerom i opiekunom drużyn, którzy zdeklarowali już chęć wzięcia udziału w turnieju przypominamy...

czytaj dalej »

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś a chcesz uzyskać dostęp do najświeższych informacji lub obejrzeć galerię niepublikowanych nigdzie indziej zdjęć z turnieju - wystarczy, że znajdziesz Deichmann Minimistrzostwa i polubisz je na Facebooku.

 

czytaj dalej »

Przypominamy, że już od 15 stycznia można zgłaszać zespoły rozgrywek Deichmann Minimistrzostw w Poznaniu! Pamiętajcie, że im szybciej zgłosicie się do zawodów, tym większa szansa na zarezerwowanie waszej ulubionej reprezentacji!

 

czytaj dalej »

Za niecały miesiąc ruszają zapisy do ósmej edycji Deichmann Minimistrzostw – turnieju, w którym wszyscy zawodnicy otrzymują szansę grania bez eliminowania nawet przez osiem tygodni!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY