Lublin Lublin Koordynatorzy
Sławomir Kotko (deichmann.lublin.koordynator@gmail.com) (889609770)
Marek Basaj (721 992 294)

Z przykrością informujemy, że jesienna edycja rozgrywek w Lublinie niestety się nie odbędzie. Więcej informacji wkrótce.

czytaj dalej »

Zdecydowałeś się zagrać w turnieju. Brawo!!!
W rozwinięciu znajduje się instrukcja krok po kroku co robić dalej.

czytaj dalej »

Mamy świetną informację dla wszystkich sympatyków piłki nożnej w wydaniu najmłodszych. Tegoroczna edycja Deichmann Mini Mistrzostw w Lublinie odbędzie się we wrześniu i październiku.

czytaj dalej »

Poniżej podajemy planowane kategorie oraz terminy gier.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Wirus utrudnia życie wszystkim i na razie wygląda na to, że nie pozwoli nam rozegrać turnieju wiosną :( Ale nie poddamy się tak łatwo i spróbujemy jesienią!

czytaj dalej »

  Kochani! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją minister sportu dotyczących odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy! Tegoroczne Deichmann Minimistrzostwa na pewno nie rozpoczną się przed dniem 18 kwietnia 2020. Wszystkie wcześniej planowane terminy gier zostają przesunięte!

czytaj dalej »

Lublin w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W obecnej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorami rozgrywek.

czytaj dalej »

 FINAŁ MIEJSKI U11

Paragwaj - Włochy   4 : 1

Mecz o 3  Miejsce

Holandia - Hiszpania 4 : 1

Dziękujemy i do zobaczenia za rok


 


 

czytaj dalej »

 FINAŁ MIEJSKI U-9

Szwecja - Kolumbia   4 : 3

Mecz o 3. Miejsce

Chorwacja - Nowa Zelandia 9 : 3

Dziękujemy i do zobaczenia za rok !!!

 

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY